Primila oštećeni kupaonski ormar.Reklamacija poslana prije mjesec i pol dana.Rečeno mi je da ću čekati još neko vrijeme.Naravno,krivnju za dugo čekanje prebacuju na dobavljača.
Trustprofile
Profil preuzeo Fliba d.o.o. u 2021
Trustprofile recenzija
Nepristrano upravlja Trustprofile. Pročitajte naše politika i uvjeti.
Više informacija o pouzdanost recenzija u.
- Danijela
- Maja
Na web shopu bila parna postaja kao clan kluba popust 50% i izlozbeni primjerak uredno kupila pouzecem ali nakon 4 dana usljedio poziv da nemaju na stanju da bi taj isti dan bila ponovo na web shopu i uredno ju kupim drugi put i platim karticno i nakon 4 dana dobijem email da nemaju na stanju artikli , znaci isti artikli sam kupila dva puta i dobila dva poziva i email , nakon upita kako je to moguce nema odgovora jako neprofesionalno i los dojam o cijeloj kompaniji !
Kako biste ocijenili Emmezeta?
- Karla
Proizvod mi nije stigao kompletan u dva navrata, prvi put je uvazeno, a drugi put nije. Telefonski i mailom mi je potvrđeno da će mi sve poslati, zatim naknadno da ipak neće. Komunikacija putem maila i telefonski izrazito ne profesionalna i uzasna. Samo znam da nikad vise emezeta i svima bi preporucila da tamo nista ne kupuju, ogromna katastrofa.
- Bosiljka
Izuzetno razočarana, obavijestili su me 2 puta da mi je narudžba tj.paket poslan a uopće NIJE. I nakon poslanih nekoliko upita mejlom i prituzbi i dalje mi ne davaju povratnu informaciju....katastrofa. Lažno kupca informirati i to dva puta to je van svake poslovnosti.
- Ana
Nevjerojatno da se ovo uopće može dogoditi - teško je i komentirati! Naručili smo tri slike čiji je rok za isporuku trebao biti 10-20 radnih dana. Gotovo dva mjeseca kasnije, s obzirom na to da se nitko nije javio, počeli smo se interesirati za status narudžbe. Nakon tri poziva kroz desetak dana, uspjeli smo saznati da nema jedne slike i da mozemo preuzeti preostale dvije, ako želimo. Složili smo se da ćemo onda preuzeti dvije pa smo pošli po slike, no ispostavilo se da je jedna oštećena. Mogli smo preuzeti obje ili nijednu. Nakon toliko vremena, odlučili smo preuzeti obje, odmah bacili jednu i završili s Emmezetom!
- MARIJANA
Sramotno što rade od kupaca. Na dostupnosti proizvoda konkretno ugradbena perilica posuđa piše dostupna na Jankomiru. Suprug dođe tamo nema je ,zovu skladište u Stupniku i uvjeravaju ga da ima tamo neka plati i u Stupniku samo podigne. On izvrši uplatu dođe u Stupnik iste perilice nema na skladištu. Nude mu slabiju što odbija i traži povrat novca. Povrat vrše kroz 5-7 dana. Znači izbjegavajte u širokom luku!!!!! Sramota ,izgubljeno vrijeme,gorivo i čekate svoj novac do 7 dana. Nikada više!