Prodavacice ..personal 0000
Trustprofile
Profil preuzeo Fliba d.o.o. u 2021
Trustprofile recenzija
Nepristrano upravlja Trustprofile. Pročitajte naše politika i uvjeti.
Više informacija o pouzdanost recenzija u.
- Ines
- Snjezana
Web shop sad i nikad vise. Kupim TV koji je dostupan u najbližoj poslovnici uz osobno preuzimanje. Cekam mail mjesec dana da mi jave kako bih ga mogla preuzeti. Info na webu nije isti koji šalju mailom nakon transakcije. Iskustvo kupovine u poslovnici mi je ugl bilo pozitivno i ne znam zašto sam se odlučila kupiti preko weba jer nisam tražila dostavu koja je preskupa. Uz sve to, agenti korisničke su poprilično neljubazni. Dakle, nikad vise!
Kako biste ocijenili Emmezeta?
- Marin
Opća katastrofa, web shop funkcionira kao prehrana i školski sustav u Keniji, poslovnice jednako loše. U poslovnicama nitko ništa ne zna jer su sa drugog odjela, a taj sa tog odjela je negdje, bolestan, na odmoru, možda i na safariju. Narudžbe se čekaju preko mjesec dana i više, odgovore na email ili ne dobijete ili ako dobijete provjeravaju sa kolegama sa web shopa kao da su kolege iz Zanzibara pa ne znaju ni što je web shop, ni narudžba, niti odgovoriti na upit, a možda se jednostavno Kenija i Zanzibar ne razumiju zbog jezične barijere. Na poziv za upit o statusu narudžbe izgleda radi kolega iz Konga pa ni on ne zna ništa. Sve u svemu nitko ništa ne zna, narudžbe se ne isporučuju, bar ne u roku, a pitanje je li uopće isporuče. Dostava se naplaćuje kao da je dostavljaju biciklom sa vrha Himalaje. Zaključujemo da je sve loše da je žalosno da se uopće ikakve zvjezdice dodjeljuju ovdje.
- Mirjana
Uzas. Naručili smo kuhinju po mjeri prvo smo nekih mjesec dana čekali da se naruđba uopče pošalje na izradu. Kuhinja dosla mjesec dana kasnije od obecanoga datuma. Fale djelovi kojih jos nema (ručke za ormarice, organizator za bestek...) Majstori koji su dosli to postavljat takoder neljubazni, arogantni, bezobrazni. Posao jako loše odrađen. Sve prikljucke od aparata(nape, perilice, pecnice) nisu spojili tako da smo nakon njih morali opet vadit elemente van da bi to spojili. Kad smo izvadili elemente sva piljevina i sve sto su pilili sve je bilo ispod kuhinje po podu. Kad dodu ujutro prvo traze kavu i rakiju. I jos puno toga lose i šlampavo uradeno. Zali boze novaca, jako lose sve s obzirom koliko smo platili. Nikad vise nista od njih.
- Marijana Vušković Bilić
Namještaj kupljen ima 3 dana, sastavljen i naravno nedostaje dio za škafet, što je u njih sasvim normalno da neki k... fali. Ne žele izvršiti zamjenu nego mora čekati misec dana da oni reklamiraju proizvođaču. Znači radi jedne daske ja ne mogu koristiti ormarić nego triba čekati misec dana. Sramota. Em šta prodaju škart, em šta su bezobrazni i pokapaju slušalicu kada nazoveš. Dno dna
- Tony
Svi proizvodi koji su dosli fali im rupe i rupe koju su probušene više od pola su KRIVE neštima ništa od Namještaja škart teški zaobilazite EMEZZETU kako god znate