Nebih preporucila nikome. Ormar dostavljen bez ukrasnih lajsni, s krivim ruckama, nakon mjesec dana pala letva s ormara. Pri reklamaciji tvrde da je krivo montiram, saljem slike da bi se ustvrdilo na kraju da je dosao i bez izbusenih rupa za pricvrscivanje. Bez imalo srama povrat ne zele izvrsit dok mi se netko njihov ne prosece po spavacoj sobi. Druga situacija: narucenih 5 lampi, dostavljene 3 uz uvjeravanje da se u dve kutije nalaze po 2 lampe. Nakon sta je ustvrdeno da lampi nema narucili su ih. Nakon vise od mjesec zovem da vidim sta je s lampama: tvrde da su dosle ostecene i da ponovo moram cekat mjesec dana. Ako niste znali; putem emmezeta kartice mozete skupljati bodove, medutim za svaku narudzbu sam morala zvati da mi ih rucno upisu jer eto svaki put je neka informatick greska pa se nisu upisali. Uz sve to, jako neljubazni djelatnci
Trustprofile
Profil preuzeo Fliba d.o.o. u 2021
Trustprofile recenzija
Nepristrano upravlja Trustprofile. Pročitajte naše politika i uvjeti.
Više informacija o pouzdanost recenzija u.
- Monika
- MSumić
28.11.2022. sam naručila online narudžbu. Rok isporuke je bio 3-10 radnih dana. Nakon što je rok prošao kontaktirala sam ih mailom. Odg su mi da mole za strpljenje.Nakon toga više nisu odgovarali. Opet sam im poslala više mailova i tek tada su me kontaktirali telefonom. Pola moje narudžbe navodno nemaju i ne znaju kad će doći.Za dva dana zovu opet da nemaju ništa od moje narudžbe iako je pri naručivanju sve bilo dostupno. Rečeno mi je da će mi narudžba doći za 4 mjeseca umjesto 3-10 dana. Ti isti proizvodi koje sam naručila trenutačno prodaju online kao DOSTUPNO iako meni još uvijek nisu došli. Ne naručujte kod njih!
Kako biste ocijenili Emmezeta?
- Mirela
Proizvod naručen 30.11.2022. Rečeno mi je da se može preuzeti u skladištu 10 dana nakon otpreme (otprema istog je bila 21.12.2022). Danas je 06.01.2023. Poslala sam 2 maila da vidim di je zapelo te u kojoj je fazi moja narudžba, na što sam dobila odgovor da oni neznaju te da se strpim malo. Upravo sam dobila mail kako proizvod nije ni poslan još uvijek. Pohvalno.. Sudeći po ostalim ocjenama te komentarima kupaca mislim da nemam što dalje pisati.. Moja preporuka izbjegavajte Emmezeta web shop, struktura samog odjela je i više nego smješna..
- Nena
Sve se čeka predugo..roba..odgovor..dostava..sve katasrofa,nije mi jasno kako uprava nešto ne mijenja.
- Antonio
Uglavnom Webshop im je katastrofalan, narucili smo prije mj i pol TV Stolić. Znaci narucen je 30.10., a na Mail sam dobio da bi tek trebao doci oko 20.11. i onda od tog datuma 3-10 dana moze se doci po Stolic u najblizi centar, to je Osijek. Danas je 12.10. apsolutno 0 rijeci od njih, niti jedan mail nisu poslali nit ista. Javim im se na Mail da vidim gdje je zapelo, zenska odgovori da ce provjeriti gdje je zapelo i evo proslo jos 10 dana nikakve rijeci od njih. Sada kupovao kod njih i vise nikada. Trebate naruciti 6 mjeseci prije pa ce vam tek onda roci na vrijeme. Uzas
- Marija Miletić
Dio garniture došao potrgan