U poslovnici Žitnjak smo izabrali kutne garniture s napomenom djelatnici da su nam potrebne čim prije te smo većinu ostalih stvari uzeli koje imaju za odmah na skladištu. Dobili smo obećanje da će stići najkasnije do kraja 7. mjeseca eventualno do 5.8. ( kutne garniture su plaćene 27.6.). Naravno, prođe 7. mjesec od nikog ni traga ni glasa, zovem da vidim jesu li kutne g. spreme da majstori s kamionom mogu pokupiti stvari jer je krajnja destinacija udaljena 300 kilometara. Tad mi javljaju da ne znaju još kad će stići, ponovo se čujemo te dobivam informaciju da će stići sredinom ili krajem 8. Ponovo im napominjem da ih s takvim rokom isporuke ne bih ni uzela jer mi tad više nisu ni potrebne te nemam prijevoz za njih, samo su mogli reći istinu kad će stići i prvi put kad smo ih tek birali u poslovnici. Prođe sredina, naravno, opet ništa. Javljam se dva tjedna za redom da vidim pošto radnici odlaze ponedjeljkom za destinaciju, svaki puta je naručen prijevoz za kutne garniture koje oni nisu bili u stanju nabaviti za to dogovoreno razdoblje. Napokon dobivam novi datum isporuke (već prilično iznervirana njihovim postupanjem i odugovlačenjem) koji je trebao bit krajem 8. početkom 9., šaljem mail 29. jer su me ponovo neslužbeno zvali iz poslovnice da se rok odgađa na 14.9. s time da kad sam išla provjeravati dostupnost na internetskoj stranici pisalo je da je rok isporuke istog artikla između 1.9. i 12.9.. Ponovo laž i na njihovoj stranici i sve što su mi rekli prilikom tih poziva jer ispada da netko tko naruči putem weba dobije prije isti artikl nego ja koja sam ga naručila tad već prije dva mjeseca. Šaljem spomenuti mail gdje sve ponovo objašnjavam. Da napomenem, svaki put kad su me zvali poslije tog maila dobivam naputak prije početka telefonskog razgovora da se moji pozivi snimaju. Dobijem poziv istog dana da se ispričavaju i da će sigurno doći 14. te ih upitam hoće li to sigurno biti tog datuma ili ću tad opet biti prebačena na kraj 9.mj., a realno mi više nije ni zgodno uzimati ih jer nemam prijevoz. Krajem dana me ponovo zovu da su ipak našli jednu moju kutnu garnituru (ha ha ha). Vjerojatno je ponovo oduzeta ponovo nekome kome je bila obećana tog dana. Nisam ju htjela podići do dolaska druge jer nije isplativo pošto ne živim u Zagrebu. Idući dan ipak odlučimo uzeti tu jednu jer tko zna hoće li ova druga doći ikad ili nikad po njihovoj praksi. Dobivam, povodom tog maila, njihov poziv da će oni ipak nešto srediti da dobijemo i tu drugu ( ponovo smiješna situacija jer kako od nijedne ipak, uz moj angažman, imaju obje). Uspijemo organizirati prijevoz te na kraju dečko i ja odvezemo sami te obje kutne do destinacije. Dođemo tamo, upalim kameru da dokumentiram ukoliko su mi smjestili izložbeni primjerak ili nešto potrgano(nisu mi ulijevali više nimalo povjerenja da prepustim slučaju). Kad ono na jednoj kutnoj garnituri tvornički skroz izvitoperene dvije nogice. Nisam mogla vjerovati što gledam nakon 3 sata vožnje samo zbog toga. Šaljem ponovo prigovor i uz popravak te dvije nogice tražim povrat 30% jer je njihov nemar prevršio svaku granicu. Uvaže reklamaciju, sve lijepo preko maila da će upitati za popust i da će se obratiti proizvođaču za nogice da promijene. Naravno, ponovo me dobiju na foru jer me putem poziva obavještavaju da ne mogu samo nogice promijeniti nego da će zamijeniti cijelu garnituru te pristajem na zamjenu. Nakon par dana šaljem mail što je s odobrenjem za umanjenje 30% iznosa koji je avansno 100% uplaćen još u 6. mjesecu te dobivam odgovor da to nije moguće jer sam pristala na zamjenu cijele kutne garniture. Oni o tome ni riječ nisu rekli kad su me telefonski kontaktirali. Pri zahtjevu da mi pošalju snimku gdje su oni meni to rekli naravno da nisam dobila odgovor. Evo prošla su već 3 tjedna, zamjenska kutna garnitura i dalje nije dostavljena na lokaciju, nema snimke, nitko se na mail ne javlja nitko me nije obavijestio o povratu zatraženih sredstava. Vrlo neprofesionalna radna praksa od strane cijelog tima od prodaje, nabave do reklamacije.
Trustprofile
Profil preuzeo Fliba d.o.o. u 2021
Trustprofile recenzija
Nepristrano upravlja Trustprofile. Pročitajte naše politika i uvjeti.
Više informacija o pouzdanost recenzija u.
- Jelena Sirjan
- Moreno
Kuhinju čekali preko 40 dana. Nitko se nije udostojio javiti u čemu je problem, gdje je zapelo i slično. Naručio dva ormarića iz istog seta, isti dan, jedan došao u dućan, drugi ne. Tek nakon što sam pitao gdje je drugi sam dobio odgovor da je tek poslan i da ću ga dobiti tko zna kad. Izbjegavati kupnju kod njih, nije cijena vrijedna čekanja i živaca dok sastavljate njihove proizvode.
Kako biste ocijenili Emmezeta?
- Barbara
Narucila sam servis i komplet salica za kavu preko web shopa. Rok dostave do 10 dana. Upravo je proslo mjesec dana i nakon 3 telefonska poziva i 2 maila nitko ne zna sto se dogodilo s robom za isporuku. Agenti kazu da ce se javiti povratno te se nikad vise ne jave. Novci uplaceni,a niti isprike,niti robe,niti novaca. Jako sam razocarana. Nikako ne preporucam kupnju putem web shopa.
- Ivana
Prvi put su mi tv dostavili na autobusnu stanicu,umjesto do kuce,dostavna sluzba koja je radila za Emmezetu i to polomljenu.Na kraju svi su prali ruke i dostavna sluzba i Emmezeta.Naganjala sam se s njima mjesec dana.Nisam imala ni Tv ,a niti su mi vratili novce,tek kad sam rekla da cu ih tuziti napravili su povrat tv i dobila sam drugu.Drugi put smo narucili krevet te smo cekali preko mj dana,a rok je bio 5 -7 radnih dana ,kad je dosao krevet,stigao je bez pola plastika koje trebaju za podnice,nismo ga mogli sastaviti,te smo opet morali cekat da posalju te plastike,na nasu inicijativu su se skinule plastike s kreveta u izlogu kako bi napokon mogli sastavit krevet.Nakon par dana napravili smo ponovo veliku kupnju te narucili jos kreveta i nekih stvari koje su nam trebale za apartman,prodavacicu smo par puta pitali da li ce sigurno ovaj put doci roba na vrijeme ili ce opet kasnit jer nam trebaju kreveti s obzirom da smo imali goste ,receno nam je sigurno ce biti na vrijeme,par puta,medjutim ponovo su kasnili mjesec dana,te smo izgubili goste,kako ne bi izgubili iduce i dobili lose recenzije iz kojih se tesko izvuci ,suprug mi je otisao u Emmezetu da trazi krevete iz izloga dok ne dodju nasi,s obzirom da je sefica shvatila ozbiljnost situacije ustupila nam je izlozbene.Nakon jos cekanja dosli su nasi kreveti .Poslala sam upit odgovornima u Emmezetu sto cemo raditi i na koji nacin ce se oni iskupiti s obzirom da smo izgubili goste,unaprijed im robu platili koju nismo dobili u dogovorenom roku.Stigao nam je povratni mail iz Emmezete da su nam oni dali izlozbene krevete i to je to,i da su svoje napravili.Osim sto su pogrijesili ,varaju ljude ,umjesto da se ispricaju,nastoje zadrzati kupce,naprave neki popust za buducu kupnju,ili nesto ,pokazu dobru volju jer smo redoviti kupci ,oni se jos ponasaju bezobrazno.Ne rade na kvaliteti firme i to im nije vazno.Neprofesionalni ,neodgovorni,bezobrazni samo to mogu reci.
- Sanja
Dostava se čeka 10 dana, prije bi mi stigao paket iz Kine. Promijenila sam adresu dostave te mi je promjena potvrđena pitem maila međutim dostavljaču nije dostavljena moja nova adresa. Imala sam sriću što je dostavljač bio jako ljubazan i susretljiv pa sam uspila preuzeti pošiljku.
- Domink
Svaka čast skladištarima, ljubazni, pristojni. Što se tiče kreveta, oduševljen sam, jednostavno za složiti. Jedini peh je bila dostava. Trajala je skoro mjesec dana, ali nije strašno. Uglavnom prezadovoljan sam!