Trustprofile

Profil preuzeo Novi Forum d.o.o u 2023

Trustprofile recenzija

Trustprofile
Filtriraj recenzije prema ocjeni
Modulosam ima ocjene od 1 5 zvjezdica 1
Modulosam ima ocjene od 1 4 zvjezdica 1
Modulosam ima ocjene od 0 3 zvjezdica 0
Modulosam ima ocjene od 0 2 zvjezdica 0
Modulosam ima ocjene od 7 1 zvjezdica 7

Nepristrano upravlja Trustprofile. Pročitajte naše politika i uvjeti.

Više informacija o pouzdanost recenzija u.

  1. Iva

    Kucanski aparat narucen i placen putem Keks paya 06.11.2024. Od tada zavlace- poslali smo na dostavu... Onda ja pitam koju dostavu jer je vec bila sredina 12.mjeseca. Pa ispalo da uopce nisu ni dobili od dobavljaca. 20.01.2025. su potvrdili da aparat nemaju i da cu dobiti povrat sredstava. Samo da im posaljem svoj Iban. Poslala sam x3. Vise se ne javljaju ni na email, niti telefon niti stari broj mobitela. Prevaranti!

  2. Davor

    Čekao sam preko mjesec dana da isporuče artikl (za koji sam više puta napomenuo da mi je veoma hitno) i svaki put je bilo "Evo ide krajem tjedna", "Ide u srijedu", "Ide u ponedjeljak"... Prođu tjedni, prođe mjesec, artikla nigdje. Nakon toga, pošaljem zahtjev za raskid ugovora ne bi li dotični gosp. Bojan Pleše pozvao sa još jednom laži "Artikl je upravo stigao". Raskinuo ugovor i tražio novce nazad. To je trajalo dodatnih 40 - ČETRDESET dana (intervencijom treće strane). Potrošio sam kantu živaca. Da sam ponovo u takvoj situaciji, odmah bi kontaktirao odvjetnika a ne čekao i pokušavao lijepim rječima doći do vlastitih novaca. Ovo je čista prevara. Stranica im ne radi, piše "čekamo bankovnu potvrdu" - LAŽ, "support ticket" - nema odgovora, "chat" - nema funkcije, telefonski brojevi - nitko se ne javlja. Nikad više.

  3. Kako biste ocijenili Modulosam?

  4. Lorena

    Nikako ne naručivati s ovog web shopa, teška muljaža. Naručili aparate 4.9. do danas ništa nismo dobili, a novac nam ne vraćaju. Na mob se ne javljaju, na mail tu i tamo nešto odgovore, ali uglavnom samo zavlače. Izbjegavati u širokom luku, najgori webshop ikada.

  5. Mirela Babic

    Da postoji minus nula, previse bi bilo za ovaj web shop. Muljator, prevarant i drznik! I takvi opstaju u RH! Ne salje robu ali novac uzima promptno! Fuj nad fujevima

  6. Vedran

    Nakon 3 mjeseca proizvod nije isporucen - uplaceno 1300 eura (puna cijena) prije isporuke. Sada cekam vec mjesec dana povrat novca. Sramotno je ovo kako rade, ne mogu vjerovati da tako varaju ljude.

  7. Marina

    Prevaranti. Ne isporučuju robu, ne javljaju se na telefon. Avans uplaćen prije 45 dana